WEB TASARIM

WEB TASARIM

WEB TASARIM

Kurumsal bir firma veya işletmenin olmanın en büyük göstergesi sahip olduğu vitrindir. Vitrin olarak kullanılan ise şirketin veya firmanın web sitesidir. Günümüzde her kurum ve kuruluş için web tasarım olmazsa olmaz bir zorunluluk olmaktadır. Hatta devlet kurumları için yasa ve yönetmelikler ile zorunlu kılınmıştır.

Resmi kurum web tasarımı zorunlu olması yanında şirketler ve firmalar içinde kurumsal web tasarım zorunlu olması gereken bir unsurdur. Bir firma için web sitesinin bulunması neredeyse sıfır maliyet ile sürekli olarak reklamının yapılması olarak açıklanabilir. Bunun yanında broşür, el ilanı veya duvar afileri ile ortaya çıkan cevre kirliliği önlenmektedir.

Web Tasarım Sitesi Avantajları

Webtasarım sitesi firmaların vitrini olmaktadır. Oluşturulan vitrinin profesyonel olması veya amatör olması da aynı sektörde yer alan firmaların rekabetini oluşturmaktadır. Sektörel bazlı hizmet veya mal almak isteyenler üzerinde yapılmış olan inceleme sonuçları web tasarımın ne denli önemli olduğunu göstermektedir. Eş değer özelliklere sahip olan firmalar arasında web sitesi olanların, internet sitesi olmayan firmalara oranla on kat daha fazla müşteriye sahip oldukları ortaya çıkmıştır.

Diğer taraftan satışlarını on kat artırmış olan web sitesi sahipleri ortalama yıllık Bin Türk Lirası gibi reklam harcaması yaparken, klasik basılı reklamlar ile yoluna devam etmek isteyen firmalar ise Beş Bin Türk Lirasının üzerinde reklam masrafı yapmaktadır. Yapılmış olan klasik yöntemli reklamda hedef kitleye ulaşmak ise yüzde iki oranında kalmıştır.

Yapılmış olan deney sonuçları çarpıcı sonuçların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Web tasarım bu noktada her firmanın tabelasını asmasından daha önce sahip olması gereken bir zorunluluktur. On metre kare bir iş yeri olan işletmenin web adresi yok ise büyüklüğü sadece on metre kare ile kalmaktadır.

Kurumsal web sitesine sahip olan on metre kare fiziki alanı olan işletmenin ise alanı tüm Türkiye olmaktadır. Hatta bazı firmalar yurt dışı e-ticaret web sitesi ile sınırlarımız dışına taşan üne kavuşmaktadır. Fiziki alan olarak sınırları aşan, müşteriye ulaşma yönünden ise en etkili olan web sitesine sahip olmaktır.

Web Tasarım Sitesi Nasıl Olmalı

Web tasarım sitesi hizmet alanına özel olması gereklidir. Öncelikle hangi amaç için kullanılacağı tespit edilmelidir. Kurumsal olarak site kuran kalitesini kanıtlamış ve referanslarını rahatlıkla sunabilen web tasarım ofisi ile yola başlanması gerekmektedir.

Sektöre yönelik olarak tasarımlar yapan ve yapılmış olan tasarım üzerinde sürekli olarak güncelleme yaparak firmanın gelişmesini sağlayan ofisimiz ile web tasarım kısa zamanda gerçek anlamda hedefe ulaşmanızı sağlayacaktır. Web tasarım birimimiz ile yapacak olduğunuz ilk görüşme sonrasında AR-GE birimimiz size özel tasarımı oluşturmaya başlamaktadır.

Birçok amatör web tasarım kuruluşu ise hazır tema veya binlerce kişinin kullandığı web ara yüzünü size sunarak kısa zamanda emeksiz olarak para kazanmak istemektedir. Wep ofisimizin farkı burada ortaya çıkmakta ve benzersiz temanız sadece sizin kullanımınıza sunulmaktadır. Gün geçtikçe yenilenen google algoritmalarına anında uyum sağlatılan temalar ile hep bir adım önde olmanız sağlanmaktadır. Birçok firma ile farklı başarılara imza atmış olan kuruluşumuz güncel kalmanızı sağlarken yeni fikirler ile sürekli olarak dinamik bir yapıda kalmanızı sağlamaktadır.

Kullanılacak veya hazırlanacak olan web tasarım sitesi öncelikli olarak google dostu olması sayesinde kitlelere ulaşmanızı, kullanıcı dostu olması sayesinde de daimi müşteri potansiyeline sahip olmanızı sağlamaktadır.

Yaşayacak olduğunu ürün ekleme veya özellik ekleme noktalarında gene web ofisimiz tarafından talepleriniz anında karşılanmaktadır. Ofisimizden web tasarım hizmeti alarak ticaretine yön veren birçok firmamız yoğun müşteri talepleri karşısında ek kategoriler açılması yoluna giderek işlerini büyütmektedir. Bu durumda da gene ofisimiz tarafından profesyonel destek verilerek yeni özellikler eklenerek bütün halinde hizmet sunan tek adresten farklı hizmetlerin sunulması sağlanmaktadır. Ürün veya hizmet sunumu şeklinde hazırlanacak olan adresiniz kullanıcıların özelliklerine göre renk ve dizayn edilmelidir.

Burada grafikerlerimiz devreye girerek sektörünüzün tüm özelliklerini site ziyaretçisine aktararak aranılan işin kısa zamanda bulunmasını sağlamaktadır. Bu sayede sayfalar arasında rahatlıkla geçiş sağlayan bu esnada kullanıcıyı yormayan özellikte dizayn edilmesi gereklidir.

Web tasarım hizmetlerinde sürekli olarak kendisini yenileyen ekibimiz sektörler bazında google güncellemelerini takip ederek on binin üzerinde müşterisini aylık olarak bilgi vermektedir. Kurumumuz ile olan dostluğumuz uzun yıllar devam edecektir. Bu anlaşmada yaşanılabilecek sunucu veya host kaynaklı sorunlarda direk firmamız sizin adınıza devreye girerek 7/24 sitenizin açık kalmasını sağlamaktadır. Bu sayede kesinti olmadan milyonun üzerinde kişinin aynı anda firmanızın sitesinde gezinmesine olanak sağlanmaktadır.

En İyi Web Tasarım Sitesi Hangisidir

Ülkemizde bu güne kadar sadece sanal ortamdan ticaret yapan en iyi web tasarım sitesi ofisimiz tarafından hazırlanmış, reklam ve sitenin bakımları gene ofisimiz tarafından yapılmaya devam etmektedir. Bunun yanında onlarca otel ve benzeri konaklama hizmeti sunan web tasarım sitelerimize sahip olan yerler ise 365 gün doluluk oranı ile hizmet sunmaktadır.

Bu özelliklerinden dolayı kitleye ulaşma ve kitle tutma özelliği olan web sitelerimiz birçok web ofisi tarafından taklitleri yapılmaya çalışılmışsa da ilk güncelleme ile sektörde kayıp olmuşlardır. Bu nedenden dolayı web tasarım siteleriniz bir kez yapılıp size teslime dilmez ve sürekli güncelleme yapılarak ayakta kalmanız sağlanmaktadır.

Ofisimizin 300 profesyonel çalışanı bu aşamada branşlaşarak kendi alanlarında derinlemesine bilgi sahibi olmakta ve sürekli olarak yenilikleri takip etmektedir. Güncel kalmanız ise rakiplerinizin geride kalması ve aranma hacmi olan her kelimede ilk sırada yer almamız sağlanmaktadır. Kalitesi kanıtlanmış olan web site adreslerimize giren müşteriler genelde sitelerimizi sık kullanılanlara ekleyerek, diğer girişlerinde direk adres olarak gelmektedir.

Bu özelliklerinden dolayı en iyi web sitesi hazırlayan kurum olmanın yükünü sırtımızda 15 yıldır gururla taşıyoruz.

Gün geçtikçe başarı çıtasını yükselten web tasarım ofisimiz, Türkiye geneline hizmet vermektedir. İstanbul merkezli olarak hizmet veren wep ofisimiz yurt genelinden gelen talepleri de gene başarılı bir şekilde karşılamaktadır. Başarıya giden yol olarak adımızın anılması sunduğumuz garantili hizmet sonrasında elde edilmiştir.

Her yaptığımız işin altına çekinmeden imzasını atan ve yapılan işlerin uzun yıllar ilk günkü başarısı ile devam edeceği tarafımızdan garanti altına alınmaktadır. Başarılı bir web tasarım sitesi ile göz doldurmak veya amatör bir web site ile gözden kayıp olmanız tercihlerinizin sonucunda ortaya çıkan sonuçtur. Başarıya giden yol şimdi parmaklarınızın ucunda yer almaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz